keyboard_arrow_up
Enova

Oferta

Wdrażamy system ERP enova365, w zakres naszych działań wchodzą także szkolenia oraz wsparcie powdrożeniowe.

O systemie

Aktualny:

System jest zawsze aktualny i zgodny z przepisami, nie musisz się więcej martwić o bezpieczeństwo swojego biznesu.

Mobilny:

Dzięki wersji multi, możesz mieć wgląd do systemu z każdego urządzenia z dostępem do internetu.

Integralny:

enova365 to w pełni integralne oprogramowanie, które może zostać wdrożone bez konieczności wymiany innych oprogramowań.

Funkcjonalny:

Platforma potrafi obsłużyć niemalże każde przedsiębiorstwo, wraz z jego wzrostem, można powiększać funkcjonalność oprogramowania. Dodatkowo enova365 jest dostępna w trzech językach (polski, angielski i ukraiński).

Obszary w enova365

Business Inteligence

Business Inteligence

Nie musisz mieć umiejętności analitycznych, aby skutecznie i sprawnie zorganizować wykresy, zestawienia i tabele. W enova365 zrobisz to paroma kliknięciami. Dzięki temu uzyskasz dostęp do wiedzy, która pozwoli Ci podjąć właściwe decyzje na podstawie ocen wskaźników efektywności. Każdy użytkownik posiadający odpowiednie uprawnienia jest w stanie przygotować własny zestaw wskaźników, które realnie wpłyną na jego trafne decyzje biznesowe.

Handel i magazyn

Handel i magazyn

Podstawowe funkcje modułu pozwalają na tworzenie dokumentów, zarządzanie towarami i cenami, a także na przechowywanie informacji dotyczących kontrahentów, urzędów i banków. Wybierając system enova365 możesz obsługiwać swoje zamówienia automatycznie i bez ograniczeń. Skorzystaj również z aplikacji mobilnej, która zapewni Ci wygodę w zarządzaniu magazynami i dostęp do zleceń niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Wykorzystaj dodatkowe rozwiązania, takie jak systemy do zarządzania produkcją, rozwiązania e-commerce czy WMS i bądź krok przed konkurencją.

Sprzedaż i CRM

Sprzedaż i CRM

Sprawna obsługa klientów z gwarancją satysfakcji? Dzięki modułowi Sprzedaż i CRM od enova365 osiągniesz najwyższy standard obsługi w swoim przedsiębiorstwie. Jest to kompletne narzędzie do obsługi procesów handlowych, pozwala na szacowanie cen i tworzenie ofert będących odpowiedzią na zapytania klientów, ułatwia kontrolowanie kosztów na każdym etapie procesu, umożliwia tworzenie raportów będących podstawą analizy celów sprzedażowych.

Lejek sprzedaży - za jego pomocą sprawdzisz na jakim etapie jest dany proces sprzedaży. Dzięki temu wiesz, jakie działania powinien podjąć Twój zespół. Przydzielisz zadania konkretnemu pracownikowi, a on będzie miał do nich dostęp w swoim panelu.

Finanse i księgowość

Finanse i księgowość

To kompletny program, który pomoże Twojej firmie w prowadzeniu pełnej księgowości, księgowości uproszczonej oraz ewidencji środków pieniężnych i rozliczeń. enova365 jest zawsze zgodna z przepisami dzięki stałym aktualizacjom, tak aby Twoja firma zdążyła się przygotować na każdą nadchodzącą zmianę w prawie. Moduły enova365 pozwalają na dowolne rozbudowanie planów kont, struktur ewidencyjnych i ich domyślnych ustawień. Umożliwiają prowadzenie windykacji przeterminowanych należności. Skorzystaj również z wysyłania plików JPK bezpośrednio z systemu, który wyposażony jest w mechanizm weryfikujący spójność i poprawność danych wygenerowanego przez Ciebie JPK.

Kadry Płace i HR

Kadry Płace i HR

Bez względu na to jak wielu pracowników zatrudniasz, system enova365 pozwoli Ci na koordynowanie procesów kadrowo-płacowych w jednym miejscu. Ułatwiony dostęp do wszystkich potrzebnych danych zapewnia wysoki komfort pracy działów personalnych. Dzięki obszarowi Kadry Płace i HR w systemie enova365, procesy kadrowe Twojego przedsiębiorstwa ulegają usprawnieniu. Wnioski o urlopy, delegacje, nieobecności, zastępstwa lub zmiany organizacyjne, dzięki Pulpitowi Pracownika oraz Pulpitowi Kierownika zostają zautomatyzowane, a prawdopodobieństwo niedopatrzenia lub pomyłki zostaje zminimalizowane, ponieważ wniosek zawsze trafia do kompetentnej osoby.

System enova365 dotyczący Kadr i Płac tworzony jest przez zespół najlepszych specjalistów codziennie analizujących najważniejsze informacje dotyczące zmian w prawie, dzięki temu zawsze działasz zgodnie z nim.

Procesy

Procesy

Dzięki temu modułowi zautomatyzujesz, zoptymalizujesz i przyśpieszysz kluczowe procesy we własnym przedsiębiorstwie. Wyeliminuj manualne wykonywanie powtarzalnych czynności oraz kontroluj i nadzoruj przebieg procesów.

System enova365 wyróżnia fakt, że moduł Workflow jest jego integralną częścią i pozwala na zarządzanie procesowe w całej aplikacji, która intuicyjnie zorganizuje i zautomatyzuje Twoją pracę. System zainicjuje procesy i przypomni o ich rozpoczęciu, zgodnie z harmonogramem.Pozwala na działanie bezpośrednio na konkretnych zadaniach oraz na weryfikowanie stanów ich wykonania dzięki możliwości przydzielenia zadań do konkretnych pracowników. Przyśpiesz obsługę dokumentów we własnej firmie dzięki DMS, który posiada także opcje ułatwiające wprowadzanie danych do systemu oraz funkcjonalność OCR (Optical Character Recognition), która służy do rozpoznawania całych tekstów z plików graficznych oraz PDF.

Produkcja

Produkcja

Efektywne zarządzanie procesem produkcji, obniżenie kosztów produkcji, automatyzacja procesów produkcji to jedne z wielu korzyści, które wniesie do waszych przedsiębiorstw moduł Produkcja od enova365. Oprogramowanie umożliwi Ci m.in. generowanie dokumentów rozchodu surowców i przyjęcia produktów, ponadto system umożliwia automatyczne korygowanie wartości przyjęcia produktów do wartości faktycznych kosztów zlecenia, służy to rozliczaniu produkcji wg. kosztów rzeczywistych. Wszystkie dane mieszczą się w ramach jednego systemu, co pozwala na analizę interesujących was danych i zapewnia wam do nich stały dostęp niezależnie od miejsca, w którym przebywacie.

Partnerstwo

Jesteśmy certyfikowanym partnerem producenta systemu enova365. Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się pozyskać lidera Polskiego rynku ERP. Mamy dostęp do ich zasobów wiedzy, pełnego wsparcia, szkoleń i każdej nowości w aktualizacjach.
Partnerstwo

Cennik

System enova365 jest dostępny w dwóch modelach zakupu: na własność oraz w abonamencie. Aby uzyskać aktualne informacje o cenach poszczególnych modułów enova365, zachęcamy do kontaktu z nami.
cennik

Aktualności

Możliwość pobrania aktualnych wersji enova365 dostępna tutaj

Najświeższe aktualności dostępne tutaj

Aktualne materiały w serwisie YouTube tutajMiejscowości w których możemy wesprzeć Cię lokalnie

Wdrożenie z integracją oraz wsparcie techniczne możemy odbywać zdalnie na terenie całego kraju. Wsparcie techniczne na miejscu u klienta możemy odbyć w dwóch województwach.

Podlaskie: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Łomża, Mońki, Sejny, Siematycze, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie oraz Zambrów.

Warmińsko-Mazurskie: Bartoszyce, Biskupiec, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mikołajki, Mrągowo, Nidzica, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orzysz, Ostróda, Pisz, Reszel, Szczytno oraz Węgorzewo.

Zapisz się

Chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu enova365?

Zostaw nam swój e-mail lub telefon, a skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy Ci wersję demonstracyjną oraz zaprezentujemy cała funkcjonalność systemu.

"W blisko 18-letniej historii naszej firmy, nie zdarzyło się jeszcze, byśmy nie zdążyli wystawić na czas wersji, która byłaby zgodna ze zmieniającymi się regulacjami prawnymi.
I myślę, że to nasza duża przewaga konkurencyjna, która przemawia za tym, że już ponad 14,5 tysiąca klientów wybrało enova365."
- Robert Czuła, Prezes Zarządu Soneta sp. z o.o.

Enova Dowiedz się więcej